Spotkanie na temat zajęć tanecznych

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci zainteresowanych zajęciami tanecznymi na spotkanie organizacyjne poświęcone tematyce zajęć.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 września 2017 r. o godz. 16.00 w Kinie "CZYN".

Więcej informacji na temat zajęć

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia organizowane w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej w roku szkolnym 2017/2018 będą przyjmowane od 1 do 30 września w biurze Centrum Kultury (pokój nr 16). Prosimy o zabranie ze sobą nr PESEL dziecka.

Poniżej informacje dotyczące opłat oraz zasad uczestnictwa w zajęciach

gra na instrumentach

koło plastyczne

zajęcia taneczne

Serdecznie zapraszamy!

Gala Orkiestr Dętych

Na XX Międzynarodowej Gali Orkiestr Dętych Bychawa 2017 wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Poniatowej.

1

Więcej informacji

Spotkania twórców

 

Zapraszamy na spotkania twórców rękodzieła, malarzy oraz rzeźbiarzy w każdy czwartek o godz. 18 w sali nr 13.

Kulturalna Niedziela

17 września serdecznie zapraszamy na

VII Kulturalną Niedzielę,

w ramach której odbędzie się Festyn Integracyjny oraz "Ocalić od Zapomnienia" - 72 rocznica powstania Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość".

Szczegóły na plakacie

http://new.ckpit.poniatowa.pl/images/news-images/kulturalna_niedziela_plakat_strona.jpg

III miejsce zespołu Vocal

Zespół Vocal działający przy CKPiT w Poniatowej zajął III miejsce w konkursie na przyśpiewkę ludową w ramach V Święta Produktu Lokalnego w Opolu Lubelskim.

1

Więcej informacji

Sukces wychowanków CKPiT na Festiwalu "Złota Cyraneczka"

Sukces wychowanków Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Złota Cyraneczka" w Józefowie nad Wisłą.

1

Więcej informacji

I Poniatowskie Spotkania Młodzieżowych Orkiestr Dętych

W minioną niedzielę, 25 czerwca na placu przy ul. Brzozowej w Poniatowej odbyły się I Poniatowskie Spotkania Młodzieżowych Orkiestr Dętych organizowane przez Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej oraz Dom Muzyki w Kraczewicach. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości przez dyrektor CKPiT, Panią Joannę Kawałek i przemarszu orkiestr wzdłuż ul. Brzozowej. Jako pierwsza wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Poniatowej a po niej kolejno: Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Henryczki” z Bychawy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Józefów nad Wisłą, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Strzyżewice, Orkiestra Dęta OSP Dzietrzkowice, Orkiestra Dęta Gminy Głusk, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Opola Lubelskiego oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta Majdan-Grabina. Podczas występów zgromadzeni na placu goście oraz mieszkańcy Poniatowej posłuchać mogli znanych utworów muzycznych w aranżacjach przygotowanych przez orkiestry dęte. Na zakończenie uroczystości burmistrz Poniatowej Zygmunt Wyroślak oraz zastępca burmistrza Krystyna Sołdek wręczyli występującym orkiestrom dyplomy oraz pamiątkowe puchary. Organizatorzy dziękują sponsorowi imprezy – Państwu Ewie i Stanisławowi Pawłowskim, właścicielom firmy Pawtrans.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

Strona 4 z 497

Reklama

Zdrowa i Sportowa Poniatowa

mikroporady