Finał akcji charytatywnej „Wkręć się w pomaganie”

Finał akcji charytatywnej „Wkręć się w pomaganie”, w ramach której prowadziliśmy zbiórkę dla Mateusza i Filipa już za nami. 2 kwietnia w CKPiT odbyły się koncerty muzyczne, pokazy straży pożarnej i policji, pokaz tańca, tłumnie zebrali się motocykliści. Udało się nam zebrać 5 110, 34 zł. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zakup aparatów słuchowych dla dwójki chłopców z Poniatowej.

Na publiczność, która pojawiła się na imprezie czekały liczne atrakcje zarówno dla dzieci i dla dorosłych. Powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy, fryzury, loteria oraz gry i zabawy dla dzieci. W ramach koncertów na scenie Centrum Kultury wystąpiła Dziecięca Kapela Ludowa, uczniowie klasy fortepianu Janiny Bednarz z Ogniska Muzycznego CKPiT, grupa VECTIS ze Środowiskowego Ośrodka Wsparcia Osób Niepełnosprawnych „Pinokio” w Poniatowej, WYRO & Sensej oraz zespoły Kiloff, Nie Ma Wyjścia oraz Na Zewnątrz. Swoje umiejętności zaprezentowały dzieci uczęszczające na naukę tańca w CKPiT, natomiast na pokazy ratownictwa technicznego i pokaz pierwszej pomocy przeprowadziły Państwowa Straż Pożarna i Ochotnicza Straż Pożarna Poniatowa-Miasto.

Przez cały czas imprezy wolontariusze zbierali pieniądze do puszek oraz prowadzone były licytacje licznych gadżetów przekazanych przez sponsorów. Zebraną sumę zasilą jeszcze środki ze sprzedaży plastikowych nakrętek, które zbieraliśmy od stycznia. Na korki czekamy do końca tego tygodnia, w tym momencie mamy ok. 40 worków.

Jako organizatorzy imprezy chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom wrzucającym pieniądze do puszek i biorącym udział w licytacjach oraz firmom i indywidualnym osobom, które przekazały nam rzeczy na loterię, licytację i poczęstunek, a także występującym zespołom muzycznym, tancerzom, strażakom, policjantom, motocyklistom oraz wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w przygotowanie całej akcji. To dzięki Wam uda się nam pomóc Mateuszowi i Filipowi.

 

Reklama

Zdrowa i Sportowa Poniatowa

mikroporady