Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Po raz kolejny w Poniatowej odbyła się Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W sobotę 19 listopada 2016 r. w największych poniatowskich sklepach wolontariusze zbierali dary rzeczowe, które zostaną przekazane potrzebującym rodzinom. Do koszy trafiała głównie żywność długoterminowa m.in. mąka, ryż, makaron, płatki śniadaniowe, słodycze. W akcji wzięli udział nauczyciele oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Zespołu Szkół w Poniatowej oraz osoby indywidualne.

Zbiórka zorganizowana została także w Poniatowej Wsi. Klub Kultury razem z Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Szkołą Podstawową w Poniatowej Kolonii zbierali dary wśród mieszkańców wsi.

Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować wszystkim wolontariuszom i osobom zaangażowanym w organizację akcji. Cieszymy się, że zechcieli poświęcić swój czas, aby pomóc potrzebującym. Dziękujemy sklepom, że zgodziły się na przeprowadzenie zbiórki na ich terenie. Dziękujemy także wszystkim darczyńcom za okazaną hojność. To dzięki Wam uda się nam stworzyć świąteczne paczki, które zostaną przekazane rodzinom z naszego regionu.

 

Reklama

Zdrowa i Sportowa Poniatowa

mikroporady