25 Finał WOŚP w Poniatowej

Jubileuszowy 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poniatowej już na nami. W Poniatowej w ramach zbiórki do puszek prowadzonej przez wolontariuszy na ulicach oraz podczas imprezy w CKPiT udało się nam zebrać około 14 875,34 zł! Szczegółowe rozliczenie podamy niebawem.

Podczas imprezy w Kawiarni Klubowa zaprezentowały się dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne w CKPiT, uczestnicy zajęć wokalnych, Orkiestra Dęta pod kierunkiem Jarosława Mielko. Zaprezentowano także przedstawienie pt. "Opowieść wigilijna". Ciekawą prezentację związaną z zasadami udzielania pierwszej pomocy przeprowadzili strażacy z OSP KSRG. Dzieci mogły liczyć na dodatkowe atrakcje takie jak malowanie twarzy przez wolontariuszy, czy robienie zdjęć w śmiesznych przebraniach, dzięki Artiso.pl. Wieczorem na koncercie rockowym zagrały zespoły Red Stains z Lublina, Nie Ma Wyjścia (Poniatowa), oraz Inaf z Lublina.

Jako organizatorzy Sztabu WOŚP w Poniatowej chcielibyśmy bardzo podziękować każdemu kto okazał wsparcie nawet najdrobniejszą sumą. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom prowadzącym zbiórkę, a także instruktorom przygotowującym dzieci do występów, zespołom grającym na scenie orz wszystkim, którzy pomagali w organizacji koncertu. Dziękujemy również strażakom z OSP KSRG z Kraczewic oraz Pawłowi i Justynie z Artiso.pl za wspaniałą zabawę z robieniem zdjęć.

Kolejny finał WOŚP za rok, ale już niebawem kolejne imprezy charytatywne, na których mamy nadzieję, że mieszkańcy Poniatowej ponownie okażą swoje wielkie serce.

 

 

 

 

Reklama

Zdrowa i Sportowa Poniatowa

mikroporady